Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Puchar Świata Nové Město na Moravě

Puchar Świata w Nové Město na Moravě to jeden z najlepszych wyścigów zarówno pod względem trasy jak i organizacji. Kochając XCO nie da się go przegapić.  Tłumy kibiców, wrzawa, trąbki, dzwonki, syreny… po prostu niesamowity klimat, który dodaje skrzydeł!

To trasa idealna pod rower z pełnym zawieszeniem. Zawieszenie Maestro robiło tutaj świetną robotę nietynkowane na technicznych zjazdach czy dropach ale i pełnych korzeni podjazdach wygładzając trasę.
Pogoda w tym roku była dla nas wyjątkowo łaskawa. Pełne słońce, trasa sucha dlatego wybrałam na start opony Wolfpack Speed.
Zajęłam 73 miejsce. Ten wynik mnie oczywiście nie zadowala ale jest wiele aspektów, które odbieram jako progres i wracam z wyścigu podbudowana dobrą energią.

Puchar Świata Nové Město na Moravě 2   Puchar Świata Nové Město na Moravě

Foto: Javier Martinez de la Puente

Inne wpisy:

Gravel Adventure, Świeradów Zdrój

Gravel Adventure należy do serii wyścigów UCI Gravel World Series. Ranga wyścigu zapewniła w Świeradowie Zdrój międzynarodową obsadę. Organizacja i trasa zdecydowanie

Wypadek Adama

W środę, 19 kwietnia nasze życie w jednej chwili się po prostu zatrzymało… Adam wracał z treningu drogą od Morairy do Calpe.

Scroll to Top