Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Gravel Adventure, Świeradów Zdrój

Gravel Adventure należy do serii wyścigów UCI Gravel World Series. Ranga wyścigu zapewniła w Świeradowie Zdrój międzynarodową obsadę. Organizacja i trasa zdecydowanie były godne tej rangi. Do pokonania mieliśmy 104 km i ponad 2000 m łącznej sumy podjazdów, co dało 4:03 h ścigania. Byłam zaskoczona jak piękne, szutrowe drogi mamy w Karkonoszach. Było kilka odcinków na krótych trzeba było uważać na wystające kamienie ale w końcu to góry 😉 Mój rower Orbea Terra uzbroiłam w opony o szerokości 40 mm ale jeśli w przyszłym roku będę się tutaj ścigać założę nieco szersze opony, właśnie z myślą o tych kamieniach.

Zwycięstwo w tym wyścigu zapewniło mi kwalfikację na Gravelowe Mistrzostwa Świata, które odbędą się 7-8 października we Włoszech.
Po wyjściu Adama ze szpitala nasze życie powoli się stabilizuje, oststnie wyniki pokazują, że jestem na dobrej drodze z moją formą dlatego podejmuję wyzwanie przygotowania się do tych MŚ.

Inne wpisy:

Wypadek Adama

W środę, 19 kwietnia nasze życie w jednej chwili się po prostu zatrzymało… Adam wracał z treningu drogą od Morairy do Calpe.

Scroll to Top