Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Puchar Świata Albstadt

Puchar Świata w Albstadt w Niemczech był dla mnie swoistym testem progresu. Startowałam tutaj w 2021 roku jako nowicjuszka w  formule XCO i teraz ponownie, jako już troszkę bardziej doświadczona zawodniczka. Po tym wyścigu widzę jak duży progres zrobiłam, zwłaszcza w technice jazdy. Do tych czołowych jeszcze daleka droga i dużo pracy, bo mam wrażenie, że one po prostu latają ale z moim uporem przecież wszystko jest w zasięgu.

Na starcie ponad 100 zawodniczek, a ja mając jeszcze mało punktów UCI byłam rozstawiona w ostatnim rzędzie. Takie przebijanie się do przodu pochłania mnóstwo energii. Na zwężeniu mały korek ale na szczęście szybko rozładowany. Niestety miałam małe problemy techniczne. Dwa razy spadł mi łańcuch w przestrzeń między kasetą, a szprychami.
Lubię tą trasę. Z przyjemnością wrócę tu za rok.
Puchar Świata Albstadt 2 Puchar Świata Albstadt 3

Fotograf: Javier Martinez de la Puente 

Inne wpisy:

Gravel Adventure, Świeradów Zdrój

Gravel Adventure należy do serii wyścigów UCI Gravel World Series. Ranga wyścigu zapewniła w Świeradowie Zdrój międzynarodową obsadę. Organizacja i trasa zdecydowanie

Wypadek Adama

W środę, 19 kwietnia nasze życie w jednej chwili się po prostu zatrzymało… Adam wracał z treningu drogą od Morairy do Calpe.

Scroll to Top