[prisna-google-website-translator]

KALENDARZ STARTÓW 2021/2022

STARTY PLANOWANE

17.12 CX Xàtiva, C2

18.12 CX Valencia, C2

15.01 Mistrzostwa Polski CX Zielona Góra 

26-29.01 Costa Blanca Bike Race w parze z Andrzej Kaiser 

5.02 XCO Alicante C1

12.02 XCO La Nucia C1

18-19.02 XCO Chelva HC

24-25.02 Banyoles XCC C3 i XCO HC

26.03 XCO Gava C2

2.04 XCO Corró d’Amunt C2

2-4.06 Mistrzostwa Polski XCO, Białka Tatrzańska

19-25.06 szosowe Mistrzostwa Polski

27.08 Boguszów- Gorce C2 XCO

STARTY ZREALIZOWANE

Sezon 2022

12.11 Szczekociny (4 m-ce) 

11.11 Koziegłowy (5 m-ce)

6.11 Zwierzynecki Młyn (2 m-ce) [TRASA]

5.11 Puchar Polski Włoszakowice (2 m-ce) [TRASA]

29.10 Puchar Polski, C2 CX Mikołów (6 m-ce) [RELACJA]

16.10 Mazovia Gravel Race [TRASA W PIGUŁCE]

9-15.10 Garda Gravel Camp

17.09 Mistrzostwa Świata MTB XCM, Haderslev, Dania  

10.09 Mistrzostwa Polski XCM Bardo (1 m-ce) [RELACJA] 

3-4.09 Mistrzostwa Polski Gravel, Starachowice (1 m-ce) [RELACJA]

14.08 Puchar Polski XCM, Kowary (2 m-ce) [RELACJA]

6.08 Mistrzostwa Polski w Crosstriathlonie, Bielawa (1 m-ce) [RELACJA]
22-24.07 Mistrzostwa Polski XCO Boguszów Gorce [RELACJA]  

2-3.07 XCO C2 Weissenfels, Niemcy (5 m-ce) [RELACJA]

25.06 Szosowe Mistrzostwa Polski Mazowsze [RELACJA]

19.06 XCO C2 Wałbrzych (9 m-ce) [RELACJA]

4.06 XCO HC Jelenia Góra [RELACJA]

29.05 XCO C3 Jastrzębie Zdrój (4 m-ce) [RELACJA]

28.05 XCC Jastrzębie Zdrój (4 m-ce)[RELACJA]

13-15.05 Puchar Świata XCO Nove Mesto na Morave, Czechy [RELACJA] 

6-8.05 Puchar Świata XCO Albstadt, Niemcy [RELACJA]

23.04 XCO C1 Santa Susanna, Hiszpania (6 m-ce)[RELACJA]

2.04 XCO C1 Barcelona, Hiszpania (8 m-ce) [RELACJA]

20.03 XCO C1 Elda, Hiszpania (10 m-ce) [RELACJA]

5.03 XCO C1 La Nuncia, Hiszpania (4 m-ce) [RELACJA]

20.02 XCO C1, Chelva, Hiszpania (22 m-ce) [RELACJA]

27-30.01 Costa Blanca Bike Race (1 m-ce w klasyfikacji generalnej MIX) [RELACJA]

Cyclo-cross 2021/2022

9.01 Mistrzostwa Polski Gościęcin [RELACJA]

29.12 Puchar Polski Włoszakowice (4 m-ce) [TRASA]

28.12 Puchar Polski Rydzyna (1 m-ce)[RELACJA][TRASA] 

19.12 Ciclocross international Ciudad De Tarancón C2 (3 m-ce) [RELACJA][TRASA]

12.12 Ciclocross International Ciudad Valencia C2 (4 m-ce)  [RELACJA][TRASA]

11.11 Ciclocross Ciudad De Xativa C2 (4 m-ce) [RELACJA][TRASA]

21.11 Super Puchar Polski C2 Gościęcin (5 m-ce) [RELACJA] 

13.11 Ethias Cross C2 Leuven, Belgia (13 m-ce) [RELACJA][TRASA]

11.11 Telenet Superprestige C1 Niel, Belgia (24 m-ce)  [RELACJA + TRASA]

6.11 Mistrzostwa Europy CX Col du Vam, Holandia (24 m-ce)[RELACJA ]

24.10 Stevens Cyclocross Cup Myślibórz  [RELACJA]

16.10 Stevens Cyclocross Cup Choszczno [RELACJA] 

 

Sezon 2021

12.09 Kaczmarek Electric MTB Nowa Sól (1 m-ce) [RELACJA]

11.09 Mistrzostwa Polski XCM Srebrna Góra (5 m-ce) [RELACJA]

4.09 Puchar Polski XCO Głuchołazy (5 m-ce)  [RELACJA]

22.08 Kaczmarek Electric MTB Wyrzysk (1 m-ce) [RELACJA]

6-8.08 Mistrzostwa Polski XCO Boguszów Gorce (7 m-ce) [RELACJA] [TRASA]

18. 07 Puchar Polski XCO C3 Warszawa (5 m-ce)

11.07 Puchar Polski XCO C2 Myślenice [RELACJA][TRASA]

27.06 Kaczmarek Electric MTB Kliczków (1 m-ce)[RELACJA]

26.06 Puchar Czech C1 Bedrichov (17 m-ce)[RELACJA]

17-20.06 Szosowe Mistrzostwa Polski Kartuzy (22 m-ce) [RELACJA]

29.05 Puchar Czech XCO C1 Brno (11 m-ce)

22.05 Puchar Czech XCO C1 Zadov (11 m-ce) [RELACJA]

15-16.05 MERCEDES-BENZ UCI MTB WORLD CUP – XCO Nove Mesto Na Morave, Czechy [RELACJA]

08-09.05 MERCEDES-BENZ UCI MTB WORLD CUP – XCO Albstadt, Niemcy [RELACJA]

24.04 Puchar Mazowsza XCO (3 m-ce) [RELACJA]

10.04 Puchar Polski XCO Krynica Zdrój (2 m-ce) [RELACJA]

28.03 Superprestigio MTB Arnedo, Hiszpania C1 (19 m-ce)  [RELACJA]

10.04 Puchar Polski XCO Krynica Zdrój (2 m-ce) [RELACJA]

Scroll to Top